עקבו אחרינו
Aqua Free
מחירון הסרת שיער
  לפרטים נוספים
מחירון הסרת שיער בלייזר
הדבר הכי חם שקורה הקיץ
הסרת שיער גם לעור שזוף
  לפרטים נוספים
הסרת שיער נשים
חיוך מושלם ב -20 דק
הלבנת שיניים רק 1100 ש"ח
  לפרטים נוספים
הלבנת שיניים
עמוד הבית      שאלות ותשובות לטיפול בהתקרחות

שאלות ותשובות לטיפול בהתקרחות

למי מיועד הטיפול? הטיפול מיועד לגברים מקריחים שגייסו לעצמם תספורת קצוצה או שמעוניינים לקצץ את השיער בעקבות דלילות שלא מאפשרת להסוות את ההתקרחות יותר. הטיפול מדגיש את קויי המתאר של הקרקפת במקומות שבהם "אמור להיות שיער" או שיש "שיער דליל".

יש צורך לשמור על תספורת קצוצה עד כמה שאפשר בכדי שהשיער הטבעי התמזג באופן מדוייק עם הפיגמנט המוחדר לעור המדמה שערה קצוצה.

הטיפול מיועד לנפגעי השתלת שיער כאשר יש מרווחים בין השיערות המושתלות הטיפול משלים את התוצאות וכך מתקבלת קצוצה ומלאה לכאורה. הטיפול מיועד לנפגעי השתלת שיער - כאשר ישנה צלקת בולטת וחיוורת בחלק האחורי של הראש.
שאלות ותשובות לטיפול בהתקרחות
הטיפול מדמה זקיקונים מזעריים בגוון השיער באופן מדוייק כך נוצר טשטוש מקסימלי של הצלקת עד כדי כך שלא ניתן להבחין בה גם ממרחק של 10 סמ'.

מתי מתקבלת תוצאה מיטבית?
תוצאה מיטבית מתקבלת בדרך כלל בין הטיפול השני לשלישי
כמובן שזאת ההערכה ותוצאה מיטבית מתקבלת באופן אינדיוידואלי ממטופל למטופל עפ"י כמות הטיפולים הנדרשת שנקבעת כבר בפגישת הייעוץ עפ"י ההערכתו של המומחה.

מה אורכם של הטיפולים והפערים בין הפגישות?
אורך הטיפולים והמרחק בין הפגישות נקבע בפגישת הייעוץ עפ"י חוות דעתו של המומחה. בדרך כלל הטיפול נע בין 30 דק' לשעה.
יש צורך בטיפול אחת לשבוע/שבועיים (לפי הצורך וההאתקלמות של הפיגמנט על ראש המטופל).

לכמה זמן מחזיק הטיפול?
כמו שנאמר באינפורמציה הטיפול אינו לכול החיים ויש צורך בתחזוקים שוטפים אחת לשנה בממוצע. במידה ולא ייערכו טיפולי התחזוק מכל סיבה שהיא מצד המטופל ידהה הפיגמנט בתהליך הדרגתי למשך שלוש שנים ויעלם לחלוטין. לכן יש צורך להקפיד להגיע לטפולי תחזוק שוטפים.

האם יש פגיעה בשיערות קיימות?
אין שום פגיעה בשיער הקיים, או מגע ישיר עם שורש שיערה מה שאומר שהטיפול אינו פוגע בצמיחה של שיער או בהתחדשותן של שיערות צומחות. מצד שני הטיפול לא מעודד צמיחה, אך יש מטופלים החשים בתחושה של צמיחה מוגברת הנוצרת בעקבות חוסר התעסקות בתופעת הנשירה ושלמות עם מראה הקרקפת הצפוף שנוצר בעקבות הטיפול.

מה ההבדל בין איפור קרקפות לבין קעקוע?
ההבדל בין האיפור קרקפת לבין קעקוע או עומק חדירת המחט לעור. בעוד שבקעקועים מוחדרת המחט לשכבת ההיפודרמיס העמוקה, המחט שמשתמשים לאיפור קרקפות מוחדרת לשכבת האפידרמיס בלבד! אין שום מגע עם כלי דם כלל! בשכבת האפידרמיס מתחלפים תאים בכל כמה שבועות ולכן: איפור הקרקפת לא מחזיק לנצח כמו קעקוע וטבעו לדהות בהדרגתיות מה שאומר שיש צורך בחידוש העבודה אחת לשנה לשמר תוצאה מיטבית.

הבדל נוסף הוא בפיגמנטים שאנו משתמשים: בעוד שבקעקועים משתמשים בפיגמנטים המהולים בכספית ובחומרים כימים המקבעים את הצבע לעור. פיגמנט קרקפות הינו מינרלי וטבעי המאושר ע"י משרד הבריאות וה - FDA ואינו מכיל שום חומר כימי כלל.

מספר מפגשים:
מספר המפגשים נע בין 3-8 פגישות וכמובן שיש התייחסות לחומרת הדלילות ולציפיות הלקוח מהצפיפות הרצויה. בפגישת הייעוץ נקבע מספר הטיפולים לאחר היכרות עם הלקוח, הסברת הטכניקה מהמטפל, הסבר מדויק לגבי ההשלכות העתידיות במהלך הטיפולים ותאום ציפיות בינו לבין המומחה.

תופעות לוואי:
תופעת הלוואי היחידה שמלווה את הטיפול הינה אדמומיות שחולפת אחרי 24 שעות. חשוב לציין שאין שום מגבלה לאחר הטיפול וכך יוכל המטופל לחזור לשגרת יום סדירה לחלוטין.
:הכנס את מספר הטלפון שלך
.שיחת הטלפון תתקבל למספר שהכנסת
:טלפון
חדשות ומבצעים באקווה קליניק
:השאר פרטיך ונציגנו יחזרו בהקדם
:סוג הטיפול
:שם פרטי
:משפחה
:טלפון
Copyright © 2009 aqua-clinic. All rights reserved