עקבו אחרינו
Aqua Free
מחירון הסרת שיער
  לפרטים נוספים
מחירון הסרת שיער בלייזר
הדבר הכי חם שקורה הקיץ
הסרת שיער גם לעור שזוף
  לפרטים נוספים
הסרת שיער נשים
חיוך מושלם ב -20 דק
הלבנת שיניים רק 1100 ש"ח
  לפרטים נוספים
הלבנת שיניים
עמוד הבית      שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

מה הגורמים לכתמים? מזון חומצי ובעל צבע (פיגמנט) חזק, משקאות, טבק, יחד עם תהליך ההתבגרות הטבעי, כל אלה גורמים להכתמה הגורמת לשינייך להיראות חסרות צבע מוגדר ומוכתמות. טיפול ה - aqua smile מסיר כתמים אלו ע"י חדירה למבנה השן, הסרת הכתמים, רענון והצערה של צבעה הטבעי של השן.

האם זה בטוח? בהחלט כן. כמי שסווג כמוצר קוסמטי ע"י ה- FDA האמריקאי ומשרד הבריאות בישראל, מי החמצן הוא החומר הפעיל בתהליך הלבנת השיניים, ונעשה בו שימוש בטיחותי במשך מאות בשנים.

כמה זמן יחזיק הטיפול? ברוב המקרים טיפול בודד יכול להחזיק מעמד עד שנה אחת, בתנאי קיום משטר טוב של שמירת הגיינת הפה וצחצוח שיניים.
שאלות נפוצות
האם ניתן לעשות הלבנה על כתרים ושיניים מושתלות? הטכנולוגיה עשויה להסיר כתמים גם מכתרים ושתלים, אך לא תוכל לשנות את צבעם המקורי. המוצרים אינם מיועדים להבהרת צבעם של שיניים מלאכותיוית, כתרים, שתלים, גשרים, ציפויים, כיסויי חרסינה קדמיים, סתימות ומילויים מחומרים פלסטיים לבנים או חומרי שיקום פה אחרים.

עד כמה לבנות יהיו שיניי? טיפול  עשוי להבהיר את שינייך בין 2 עד 6 רמות גוון, וזאת תוך טיפול קצר באופן מפתיע של כ - 30 דק' בלבד. טיפול זה פועל טוב יותר על שיניים טבעיות, ותלויים ברמת השימוש שלך בכל אותם גורמים מכתימים כגון קפה, יין אדום או טבק.
:הכנס את מספר הטלפון שלך
.שיחת הטלפון תתקבל למספר שהכנסת
:טלפון
חדשות ומבצעים באקווה קליניק
:השאר פרטיך ונציגנו יחזרו בהקדם
:סוג הטיפול
:שם פרטי
:משפחה
:טלפון
Copyright © 2009 aqua-clinic. All rights reserved