עקבו אחרינו
Aqua Free
מחירון הסרת שיער
  לפרטים נוספים
מחירון הסרת שיער בלייזר
הדבר הכי חם שקורה הקיץ
הסרת שיער גם לעור שזוף
  לפרטים נוספים
הסרת שיער נשים
חיוך מושלם ב -20 דק
הלבנת שיניים רק 1100 ש"ח
  לפרטים נוספים
הלבנת שיניים
עמוד הבית      מטפל להדמיית שיער - פרחי משה

מטפל להדמיית שיער - פרחי משה

טיפול בטכניקה זו מחייב מטפלים מומחים ומיומנים בתחום איפור הקרקפות. לא כל מאפר/ת המתמחה באיפור קבוע יש בידיו את היכולת לאפר קרקפות באופן מיומן וטבעי. הדרישות הנדרשות למיומנות הם לימודי קוסמטיקה רפואית, לימודי איפור קבוע שיקומי אומנותי, פיגמנטציה תת עורית וכמובן הסמכה לכך מטעם משרד הבריאות והאף די האמריקאי.

הניסיון הנצבר הינו פרמטר חשוב מאוד בתחום זה, בכדי ליצור אפקטים ספציפיים של שיער קצוץ. לפיכך, יש צורך במטפל מוכשר המתמחה בתחום בעל רגישות בידיים ובעל רגישות ונכונות לבצע את הטיפולים באופן קפדני סטרילי וטוטאלי.

חשוב להדגיש שבשנות עבודתנו באיפור קרקפות נתקלנו בעבודות חובבניות שבוצעו על ידי חובבנים ברחבי הארץ אשר גרמו לאכזבה קשה למטופל,
מטפל להדמיית שיער - פרחי משה
ובמקום להסוות את ההתקרחות/הצלקות נוצרו "נקודות" חזקות ומודגשות בגוונים כהים שלא היו דומות כלל לשיער.

לכן אנו לא ממליצים להפקיד את ראשך לכל מטפל הטוען שהוא מתמחה בתחום. מלבד המיומנות והנסיון שנרכשו עם השנים יש צורך בציוד מתקדם המותאם ספציפית לטכניקת איפור הקרקפות ובפיגמנטים אורגניים ומינרלים ספציפיים המיובאים על ידינו מבולגריה בכדי ליצור אפקטים של שיכפול שיער.

פרחי משה - מומחה למיקרו פיגמנטציה שיקומית אומנותית הדגשת תווי פנים ואיפור קבוע בטכניקות חדישות ומתקדמות.
מוביל פורום בחברה בינלאומית המובילה בתחום נשירת השיער ומנהל בלוג אישי לבעיות ההתקרחות נשירת השיער ופתרונותיה המתקדמים.

נחשף בעברו לשיטות טיפול שונות ומגוונות בתחום נשירת השיער, הדבקת תוספות והשתלות בטכנולוגיות מתקדמות. בעקבות מעברו בנושא ובמידע הרב שצבר בתחום באופן אישי החליט להרתם להפצת השיטה לטיפול בהתקרחות ולתת הכוונה מקצועית לכל הסובל מתופעת נשירת השיער הגנטית בכל שלב ושלב משלבי ההתקרחות.

פרחי משה מומחה לפגימנטציה רפואית המוביל בישראל המטפל בהדמיית זקיקי שיער, בסגירת מפרצים, בטיפול בדלילות שיער, ובפתרון לטשטוש צלקות לאחר השתלת שיער.
:הכנס את מספר הטלפון שלך
.שיחת הטלפון תתקבל למספר שהכנסת
:טלפון
חדשות ומבצעים באקווה קליניק
:השאר פרטיך ונציגנו יחזרו בהקדם
:סוג הטיפול
:שם פרטי
:משפחה
:טלפון
Copyright © 2009 aqua-clinic. All rights reserved